Виробник: Україна, фабрика Divan+
Механізм розкладки: еврокнижка
Ящик для білизни — є
Ніша в підлокітнику
| Розміри | |
| Висота | 95 см |
| Розмір спального місця | 150 см х 200 см |
| Ширина | 250 см |
| Глибина | 165 см |
| Опис | |
| Додаткові характеристики | Каркас — дерев'яний брус |
| Материал обивки | текстиль |
| Основа під матрац | суцільне |
| Тип дивана | кутовою Г або 7 |
| Механізм трансформації | еврокнижка |
| Комплектація | подушки |
| Ниша | є |
| Наповнювач | пружинний блок, ППУ |
| Категорія тканини | 2 |


Представницький кутовий диван Барон створений у традиційній стилістиці. Великі підлокітники, дуже зручні красиві подушки, у тандемі створюють вишуканий і показний вигляд дивана. Підлокітники стилізовані накладками МДФ. Безпрограшна система розкладки дивана «Дельфін» гарантує велику спальну зону відпочинку, для якої використовується пружинний блок.
Кутовий диван Барон викочується за допомогою роликів, знизу — вгору підлягаємо трансформувану зону і, зрештою, отримуємо дуже просторе спальне ложе вздовж дивана зі спинкою. У трансформаційній частині Барона є досить габаритна зона для речей, яка розкривається завдяки підіймальній системі. Ця зона для речей забезпечує вам чимале місце на полицях у шафі-купі.
Підлокітники в кутовому дивані Барон зроблені з накладками з дерева, а в одному з них інтегровані бічні полички. Вибір кута в дивані можна зробити під індивідуальне побажання клієнта, чи то праворуч, чи ліворуч — залежить суто від ваших уподобань.
Конструкція дивана складається з пружинного блока та пінополіуретану. Цей тандем дає змогу отримати додатковий комфорт і м'якість під час використання.
Купити кутовий диван Барон у нашому інтернет-магазині можна в різних варіантах тканин, шкірозамінника, шкіри та колірній палітрі. А також замовити кут розвороту. Всі ваші побажання нами будуть реалізовані, а вам тільки залишається насолоджуватися прекрасною покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Диван Київ |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Тип дивана | кутовий |
| Спосіб розкладання | вздовж |
- Ціна: 12 400 ₴









